got_game

Game Of Thrones v podání Telltale na iOS přijde za týden, Android bude později

Telltale se proslavili především megaúspěšnou adventurní sérií založenou na motivy světa The Walking Dead. Nyní ale zkouší zaujmout s novým výtvorem – přesně tak, přichází velkolepé adventurní dobrodružství ze světa Game Of Thrones. Jedná se tak o předčasný dárek pro majitele zařízení s iOS. Android bude následovat v průběhu měsíce.

Game Of Thrones v podání Telltale najede na podobný formát, s jakým se šířily i The Walking Dead hry – celkový příběh se rozdělí do sezón, a ten se bude postupně vyprávět v epizodách, přičemž právě první epizoda vychází už 4. prosince na iOS, před kterým budou mít náskok jen platformy PC, Mac, PlayStation a Xbox, jež se dočkají už 2. a 3. prosince.

Nová hra z prostředí jednoho z nejúspěšnějších seriálů současnosti by měla po hratelnostní stránce z velké části navazovat na úspěchy The Walking Dead, proměnou ale prošel grafický kabátek – autoři odhodili komixovou cell-shade grafiku a vsadili na realističtější provedení, které se jistě k tématice seriálu hodí více. Subjektivně si myslíme, že nová vizuální podoba hry vypadá fantasticky a ukazuje, že Telltale nehodlají pouze ždímat jeden styl až na kost.

Doufejme tedy, že verze pro Android a případně i Windows Phone dorazí v dohledné době také, a že si tak všichni budeme moci přes Vánoce zkrátit čekání na další sezónu tohoto seriálového veledíla. O samotném vydání vás nepochybně budeme dále informovat, stejně jako případném bližším datu uvedení na Android.

Zdroj: GINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.