twitch_asphalt

Gameloft jako první přináší podporu TwitchTV do mobilních her

TwitchTV je mezi hráči především počítačových her poměrně známá záležitost – jedná se o službu, která se používá pro streamování vašeho herního průběhu. Kromě klasických profesionálních zápasů se často přenášejí třeba i komunitní akce v online hrách, či testy raných verzí nových her. A právě tuto službu nyní zavádí Gameloft.

TwitchTV oznámilo, že vydávají SDK pro vývojáře mobilních her, které mohou použít pro přímé napojení na jejich službu. A jako první se této příležitosti chopil Gameloft, který integroval TwitchTV do závodní hry Asphalt 8: Airborne. Bohužel pro uživatele jiných platforem tak zatím učinil jen na iOS, a jak to bude třeba s verzí pro Android se nikdo ze společnosti ani nezmínil.

Kromě toho se v Asphalt 8: Airborne objevil nový obsah:

  • Lokace inspirované Asií, konkrétně Velkou čínskou zdí
  • Nová auta: McLaren P1, Ferrari Testarossa, Dodge Challenger a Ford F-150
  • Nový obsah v kariéře – 30 nových závodních událostí napříč osmi sezónami
  • Nové hlavní menu hry

Zahraniční média spekulují o brzké podpoře dalších her od Gameloftu, spekulace se točí hodně kolem série Modern Combat. Ovšem nejedná se o nic oficiálního, takže můžeme jen doufat. Pokud vás zajímá, jak streamování osmého Asphaltu funguje, tak se můžete podívat na oficiální stream Gameloftu, který hru nyní streamuje po 24 hodin.

Zdroj: DINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.