Captain-America-The-Winter-Soldier

Gameloft ukázal záběry ze hry Captain America: The Winter Soldier

Druhý film se slavným komiksovým hrdinou se chystá do kin a co by to bylo za moderní akční film, aby ho nedoplnila alespoň jedna mobilní hra. Captain America: The Winter Soldier vyjde na iOS, Androidu a Windows Phone.

O pracích na této hře se vědělo už delší dobu, ale v ukázkách předvedený sympatický vizuální styl je důvodem, proč si Captain America: The Winter Soldier zaslouží trošku té pozornosti k dobru. Na hře pracuje Gameloft ve spolupráci s lidmi z Marvelu a cel-shade grafika hře minimálně v ukázce (viz. níže) velice sluší.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Kromě zevnějšku by hra mohla zaujmout i samotnou herní náplní. Autoři slibují zajímavý soubojový systém, který bude zahrnovat týmovou práci – všimněte si chlapů s puškami, kteří v ukázkách Kapitána Ameriku následují. Captain America: The Winter Soldier můžete očekávat v obchodech Google Play, App Store a Windows Phone Store v druhé polovině března.

Zdroj: AINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.