spiderman

Gameloft vydal Spider-Man Unlimited

O novém herním dobrodružství se Spider-Manem jsme informovali před nějakou dobou a nyní se stává skutečností. Pavoučí muž v tomto případě vyráží do boje souběžně na platformách Android, iOS a Windows Phone.

Lidé mohou mít ke hrám Gameloftu různé výhrady, ale dvě věci jim upřít nemohou – patří k nejúspěšnějším v obchodech s aplikacemi a také ve většině případů patří k aktuální technologické špičce, která se projevuje především ve vizuální kvalitě. Spider-Man Unlimited je hrou, na kterou minimálně to druhé můžeme nalepit už nyní, protože se svou cel-shade stylizací hra patří k velice hezkým a pohyblivým hrám.

spidey1 spidey3 spidey2

A pohyb také bude tím hlavním, co budete ve Spider-Man Unlimited dělat, hra je totiž založena na principu her s nekonečným během dopředu. Základní princip tedy nová hra s pavoučím mužem přebírá z jiných her, typicky třeba Temple Run. Samozřejmě je to ale Spider-Man, takže dojde i na houpání se na pavučinách a přeskakování mezi budovami. Grafika a animace vypadají opravdu pěkně a když kvůli ničemu jinému, tak právě kvůli tomuto by možná hra stála za vyzkoušení.

Spider-Man Unlimited je distribuován s klasickým modelem free-to-play, takže se nevyhnete dodatečným platbám ve hře za bonusy. S tím se ale u takové hry víceméně dalo počítat a s ohledem na současné trendy to asi nebude moc lidí Gameloftu vytýkat.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

wpstore

Zdroj: AINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.