Goat-Simulator-Header

Goat Simulator dorazil na Android a iOS!

Před měsícem jsme psali, že se na Android iOS chystá populární a rozhodně originální hra Goat Simulator, jejíž PC verze se dočkala téměř jednoho milionu stažení skrze Steam. Tato informace je nyní potvrzena, protože v Google Play App Store přistála jedna pomatená koza a všechno to tam zničila. Tak ji mazejte rychle stáhnout, ať neudělá ještě více škody.

Studio Coffee Stain Studios, které za tímto titulem stojí, slibuje, že mobilní port bude „stejně stupidní hrou jako originál“ a zároveň se bude moci pochlubit „všemi bugy známými z PC“. To ve volném překladu znamená, že o zábavu bude rozhodně postaráno a my tak budeme s „neposednou“ kozou provádět pořádnou destrukci.

goat

Za hru zaplatíte přibližně $5 (resp. €4,5), v přepočtu tedy okolo 120 Kč. To není na mobilní poměry nejméně, ale za takto bláznivý titul je to fajn částka. Stahovat nevinné lidi z kůže můžete v App Store Google Play skrze odkazy níže.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Zdroj: JQINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.