Google-Play-Music-Hero-700x341

Google Play Music: All Access se šíří světem, nám se ale vyhýbá

Služba na Google Play Music, nazvaná All Access, je stále poměrně nová, a nabízí možnost poslouchat naprosto neomezeně jakoukoliv muziku a rádia s možností přeskakovat písničky, to celé za měsíční poplatek.

Jestliže si službu uživatelé pořídí a budou pravidelně platit před patnáctým zářím tohoto roku, tak budou mít zvýhodněnou cenu 7,99€ (cca 200 Kč) za měsíc používání All Access s tím, že první měsíc mají zdarma na vyzkoušení, zda jim služba vyhovuje z hlediska nabídky písniček a kvality. Po 15. září měsíční poplatek pravděpodobně naroste na úroveň 9,99€ (cca 250 Kč).

Služba se tedy rozšířila a nyní ji lze používat z těchto končin: Austrálie, Rakousko, Belgie, Francie, Irsko, Itálie, Lucembursko, Nový Zéland, Portugalsko, Španělsko, Velká Británie a samozřejmě USA. V tuto chvíli tedy máme dohromady 12 zemí, ze kterých lze službu All Access používat, bohužel pro nás, Česká republika stále není na pořadu dne, ale neztrácejme naději, přeci jen, Google je u nás poměrně aktivní.

Těšíte se na All Access? Používali byste ho, kdyby u nás byl k dispozici? Dejte nám vědět v komentářích!

Zdroj: AINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.