tgretre

Google provokuje Apple, jeho tablet bude mít Smart Cover

Možná jste si doposud mysleli, že o tabletu Google Nexus 7 víte vše. Internet je už doslova přesycený informacemi o tomto zařízení. O to víc jsou pak ceněny různé hříčky, easter eggy a skryté funkce, o kterých dosud nikdo nevěděl.

Každý určitě zná Smart Cover – magnetický obal na Apple iPad. Ten umí docela hodně věcí a kromě nich dokáže také zhasnout displej iPadu. Není to nic složitého. Když se displej Smart Coverem přikryje, magnety na pouzdru začnou působit na čidla v iPadu a díky nim se displej zhasne. Není to sci-fi, je to jen obyčejná fyzika.  Ale jak se zdá, v současnosti tuto chytrou funkci nemá už jen iPad.

Jeden zvídavý človíček se rozhodl vyzkoušet, co udělá tablet Google Nexus 7 po přiložení magnetu. Udělal to a udiveně zjistil, že displej Nexusu zhasne, tak jako displej iPadu. Těžko říct, jestli jde o nějakou výrobní vadu, nebo cílenou funkci. V každém případě bude mít Google velký problém, protože jak víme, Apple si něco takového líbit nenechá!

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Zdroj: APINZERTNÍ SDĚLENÍ


Snaživý pisálek, Milovník Trance, GEEK, Příležitostný meteorolog a Pseudo-Umělec, beznadějně zamilovaný do holandské zpěvačky. • Studious writer, Trance lover, GEEK, Casual meteorologist and Pseudo-Artist, hopelessly in love with a Dutch singer.
Bez komentáře