dock

Grace Audio uvádí reproduktorový dock pro Amazon Kindle Fire

Pokud používáte Kindle Fire a rádi byste mu dopřáli nějaké pěkné příslušenství, máme pro vás tip. Společnost Grace Audio totiž pro tento model připravila velmi zajímavý hudební dock.

3″ stereofonní reproduktory umístěné v docku nabídnou výkon 3 W při frekvenční odezvě 60 Hz – 18 kHz. O kvalitní zpracování zvuku stará vestavěný digitální 16 W zesilovač. Přímo na těle docku se nacházejí tlačítka pro ovládání hlasitosti a výběr zdroje zvuku. Prostřednictvím dodávaného dálkového ovládání je možné ovládat kromě hlasitosti a použitého audio vstupu i nastavení ekvalizéru (basy apod.). Díky speciálnímu uchycení je možné Kindle Fire v doku používat s displejem na výšku i na šířku.

Kindle Fire se může během přehrávání v docku zároveň dobíjet. Dock je primárně napájen z elektrické sítě, volitelně je k němu možné ale dokoupit také baterii a používat jej i na místech, kde není připojení k síti k dispozici. Díky univerzálnímu AUX vstupu je možné kromě Kindle Fire připojit jako zdroj zvuku i jiné zařízení. Součástí dodávky je také dálkové ovládání.

Cena zařízení byla stanovena na 130 USD.

Zdroj: engadget.comINZERTNÍ SDĚLENÍ