halo_spartan_strike_lede

Halo: Spartan Strike se chystá na Windows (Phone)

Halo je bezesporu velmi populární a povedená herní série, která uchvátila obzvláště konzolové hráče, své fanoušky si však našla i v řadách majitelů telefonů s Windows Phone či počítačů a tabletů s Windows. Zde se totiž již nějakou dobu vyhřívá titul Halo: Spartan Assault, který si již pomalu ale jistě říká o nástupce. A ten dorazí již během pár měsíců!

Nový díl nese jméno Halo: Spartan Strike a usadí vás do role Sparťana, se kterým se budete snažit zachránit Zemi před invazí a jejím postupným obsazením rasou Slavia Covenant, která si na pomoc přivolala Prometheany. Nemilosrdné boje budete pozorovat z ptačí perspektivy a to rovnou v 30 rozličných misích, takže o zábavu bude určitě postaráno. Můžete se těšit na různá vozidla a povedenou grafickou stránku.

Halo: Spartan Strike dorazí již 12. prosince s cenovkou $6, tedy zhruba 130 Kč. A na závěr to nejpodstatnější, tedy platformy – nový kousek si budou moci vychutnat majitelé telefonů s Windows Phone a majitelé počítačů s Windows. Pokud hru koupíte na telefon, bude automaticky započítána jako koupená i pro počítač a vice versa. Titul bude dále možné koupit skrze Steam, ale zde odpadá výhoda „nasdílení koupě“ mezi telefonem a počítačem/tabletem.

Zdroj: WPCINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.