hqdefault

Hero Siege – nové hack n‘ slash pro Android a iOS

Tyto Vánoce v žádném případě nehrozí, že bychom se nudili a neměli co na našich mobilních zařízeních hrát. K čerstvě vydaným hrám se přidává i Hero Siege, které se s lehkým indie nádechem snaží stát mobilním Diablem.

Jak už jsme uvedli v nadpise a úvodu článku – Hero Siege je nová akční hack n‘ slash hra, která je velmi krvavá a nejspíše se nebere zase až tak vážně, jako výše zmíněná legenda žánru od Blizzardu. Hra si zakládá na tom, že kdykoliv vstoupíte do dalšího dungeonu, tak vás čeká úplně nová zkušenost, protože obsah ve hře je náhodně generovaný, a to včetně dalších prvků, jako jsou např. předměty, bossové a různé události, které se ve hře mohou stát.

hero-seige-android-game-1hero-seige-android-game-2Hero-Siege-Android-4

Už jen to samo je velkým lákadlem, dále se však autoři chlubí možností vyrobit více jak 100 unikátních předmětů v crafting systému, do kterého budete suroviny získávat mimo jiné i pobíjením více jak 40 různých nepřátelských stvoření. Za samozřejmost se u hry s RPG prvky dá očekávat možnost upravit si svoji postavu k obrazu svému, což jde nejen vzhledově, ale také z hlediska vlastností – ve hře jsou momentálně dostupná tři povolání a ta se dají dále rozvíjet s pomocí specifických perků.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Hero Siege je tak mnohem větší hrou, než by se mohlo zdát na ukázkách a screenshotech a pokud jste příznivci herního stylu Diabla, tak neváhejte, protože hra je minimálně prozatím na Androidu dostupná zdarma. Soudě dle webu vývojářů by již měla být dostupná i na iOS, ale zatím není na iTunes k nalezení – je dost možné, že se zpozdí kvůli schvalovacímu procesu společnosti Apple, takže majitelé zařízení od této společnosti ještě budou muset chvíli počkat.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Zdroj: DINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.