nexusae0_DragonAge31

Heroes Of Dragon Age se prosekává na Android a iOS

Dragon Age má poměrně bohaté univerzum s ohledem na to, jak relativně mladá tato značka je. Jsou zde knihy, animované filmy, komiksy a nyní i mobilní hra, která je celým názvem Heroes Of Dragon Age, co se za tímto hrdinským názvem skrývá?

Znalé herního světa by možná napadlo, že se EA snaží o vytvoření tahové strategie ve vlastním světě, podobně, jako to mají Heroes Of Might & Magic, inu… není to úplně přesné, ale se zavřením obou očí je to něco na ten způsob. Heroes Of Dragon Age je totiž multiplayerově založená hra, ve které budete sbírat postavy hrdinů a monster, které následně využijete v soubojích. Do soubojů budete vysílat složené družiny svých postav a samotné souboje probíhají v taktickém systému.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Heroes Of Dragon Age nabízí vcelku líbivou 3D grafiku se sympaticky vymodelovanými postavami (jež se počítají na stovky), ale pokud jste hardcore fanoušky Dragon Age, tak nečekejte nějaké výraznější vykreslení dějově významných postav – vývojáři cílili na širší hráčskou skupinu, než jen na fanoušky série. Ve hře samotné se setkáte se systémem světových žebříčků, skrze které se budete probojovávat ve snaze stát se slavnými bojovníky. Heroes Of Dragon Age nabízí i kampaň jednoho hráče, ale ta není primárním cílem vývojářů, takže nečekejte, že by se jí dostávalo tolik péče.

Hra byla vydána již před nějakou dobou, ale teprve nyní se stává globálně dostupnou na iOS a Androidu, kvůli tomu už ve hře narazíte na hráče, kteří mají určitý náskok v postupu žebříčky, přes to však můžete dát Heroes Of Dragon Age šanci. Počítejte ale s mikroplatebním systémem, který je hrou protkaný.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Zdroj: AINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.