humblebundle

Humble Mobile Bundle již po osmé pro Android

Už vcelku tradiční charitativní záležitost spojená s herním průmyslem, Humble Bundle, přináší další zajímavý balík titulů, které si můžete za vámi určenou cenu na Androidu užít. Co „skromný balíček” nabízí tentokrát?

Celkem deset her se dá z hlediska ceny rozdělit na tři kategorie – první čtyři (Tentacle Wars, Doodle God, Doodle Devil a Wave Wave) jsou dostupné za opravdu libovolnou cenu, kdežto dalších pět titulů (Little Big Adventure, TowerMadness 2, Mikey Hooks, EPOCH a Zombie Gunship) je skryto za pohyblivou cenovkou, která je závislá na průměrném příspěvku od každého nakupujícího. Jak už ale je zvykem, většina lidí neplatí zase tak vysoké částky, takže průměr je vcelku nízký a pokud budete chtít kompletní balík, tak stejně budete muset zaplatit alespoň $5, za které Humble Bundle nabízí druhý díl hry EPOCH.

Jak už je zvykem, Humble Bundle nabízí převážně tituly z indie scény, nicméně právě oba tituly EPOCH se minimálně snaží zbavit nálepky nízkorozpočtového titulu, neboť přináší komplexní grafické zpracování a zajímavou akční hratelnost. To však neznamená, že by ostatní tituly nebyly zajímavé – právě naopak! Tak neváhejte a získejte deset kvalitních her za pár drobných.

hb_download



INZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.