infinity-blade

Infinity Blade Dungeons se posouvají až na rok 2013

Vypadá to, že si fanoušci série Infinity Blade budou muset na mobilní inkarnaci své oblíbené hry ještě nějaký ten pátek počkat. Prolog s názvem Infinity Blade Dungeons se totiž oproti původním plánům přesouvá až na příští rok, což je jistě nemilá zpráva. Navíc je hra zatím ohlášena pouze na iOS, Android se tak může dočkat ještě o pořádný kus později.

 

Jak to vypadá z vyjádření samotného studia Epic Games (pod nimiž pracuje vývojářská skupina jménem Impossible Studio), tak vytvoření zcela nového studia pro vzkříšení oblíbené značky není zas takovou legrací, jak se zprvu zdálo. Ze samotného aktu se stává obrovský žrout času a my se tedy dostáváme s datem vydání z původního roku 2012 až do roku 2013.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Uvidíme tedy, nakolik se nakonec čekání vyplatí. Hra totiž vypadá z prvních screenshotů a trailerů opravdu úchvatně. Pokud si tedy máme nějaký ten měsíc navíc počkat proto, abychom dostali perfektní hru, asi jim to můžeme odpustit. Zatím se můžete podívat na jeden z trailerů či nějaký ten screenshot.

 

Zdroj: PGINZERTNÍ SDĚLENÍ


Student, redaktor a IT fanoušek