Prince-Of-Persia-shadow-and-the-Flame-Android

Informace a datum vydání Prince of Persia: The Shadow and The Flame

V dubnu tohoto roku Ubisoft oznámil, že pracuje remake druhého Prince of Persia, dnes už legendární plošinovky. Tenkrát nám bylo řečeno, že hra přijde brzy, ale až nyní, po téměř třech měsících, se dozvídáme skutečné datum vydání a další informace o hře samotné.

Hra se konečně dostává do své finální podoby, stejně tak jako její název, z něhož písky času smetly původní číslo 2 v názvu. Hra se tak nyní oficiálně jmenuje Prince of Persia: The Shadow and The Flame a na obrazovky našich zařízení se dostane nejdříve 25. července tohoto roku.

popsnfscreenshot3popsnfscreenshot0popsnfscreenshot

Hra by si měla zachovat starou hratelnost původních her o princi z Persie, kterou zkušenější hráči velmi dobře znají, největších změn totiž dozná především audiovizuální stránka hry, která hře rozhodně nebude dělat ostudu ani v roce 2013. Ovládání taktéž doznalo změn, neboť prošlo modernizací za účelem zpohodlnění hraní na dnešních dotykových obrazovkách. Ale nebojte se, kromě nového systému budou k dispozici i stará dobrá tlačítka pro případ, že byste si s novým způsobem ovládání nepadli do oka.

Hra ve své konečné podobě hráčům nabídne 15 odlišných úrovní, kterými se budou muset probojovat a to za pomoci tří odlišných druhů útoku a elementálních sil. Hra by měla nabízet více jak 25 zbraní a speciálních schopností, které budete ve hře moci použít, což je poměrně zásadní odlišnost oproti starému Prince of Persia. A nebyla by to moderní hra, aby v ní nebyl zabudován systém achievementů. Uvidíme, zda bude čistě statický, nebo zda bude podporovat např. možnost porovnávat časy pro pokoření jednotlivých úrovní s nějakou online tabulkou nejrychlejších hráčů.

Nabízí se otázka, co na tyto moderní prvky v novém Prince of Persia řeknou fanoušci původní dvojice her, ale to se dozvíme až 25. července, kdy hra vyjde na iOS a Android s cenovkou $2.99, tj. zhruba 60 Kč.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Zdroj: J, DINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.