Pejsek s hračkou

Interaktivní hračky pro psy – zábava i výchova

Pes je nejlepší přítel člověk, což je dost možná dáno i tím, že patří k nejhravějším zvířecím druhům – hra navíc může mít pro psa jak výchovný charakter (odměna za zdolání překážky), tak charakter ryze zábavný, kdy vám nejde o nic jiného, než o příjemně strávené chvíle se svým čtyřnohým členem rodiny. Možnosti hraní se psy je spousta, a jednou z těch nejzajímavějších je využití interaktivních hraček.

Na elektronickém obchodě Můj Mazlík si můžete vybrat z bohaté nabídky zboží, která je přehledně rozdělena do hlavních kategorií podle toho, jakého mazlíčka doma máte – v našem případě se tedy podrobněji podíváme do nabídky pro psy, která mimo jiné obsahuje právě bohatou nabídku různých typů hraček, těmi plyšovými počínaje, až po ty, které ani nejnadšenější trhač nezničí opakovaným rozkousnutím.

Psí hračky mohou často plnit více úloh – typicky jde třeba o dentální hračky, které zábavnou a pro psa naprosto přirozenou formou pečují o jeho zuby. Tento typ hraček je od samého začátku vyráběný s vědomím, že pes do nich bude mohutně kousat, takže mají vysokou trvanlivost a kromě běžné péče o zuby mají i pozitivní vliv na čerstvý dech.

Interaktivní hry a hračky pro psy také rozvíjí jejich přirozený intelekt, kdy v některých případech musí opravdu zapřemýšlet, aby došli  k tomu, jak z hračky dostat vytoužený pamlsek, který je pro každého psa dokonalým motivačním prvkem k tomu, aby ve své snaze nepřestával. Rozmanitost některých her by vás až překvapila – stejně jako to, jakým způsobem to vašemu mazlíkovi pálí. A kdyby mu to snad ze začátku moc nešlo, tak se nemusíte ničeho bát, tím že mu ze začátku hru trošku ulehčíte vůbec nic nezkazíte. Pravidla si můžete dle vlastních potřeb upravovat a třeba vám i přijdou vhod chytré tipy, které jsou u některých hraček dodávané v šikovných příručkách.INZERTNÍ SDĚLENÍ