produktivita_apple

iOS: slevy aplikací specializovaných na produktivitu

Apple uvedl časově omezenou slevu na 20 aplikací spadajících do kategorie produktivity. Těmto dvaceti vyvoleným vytvořil sekci nazvanou „Amazing Productivity Apps” a slevy v některých případech činí dokonce až $15.00.

Takto vysoká sleva se konkrétně týká aplikace Writer Pro, která slouží jako minimalistický a hezky designovaný zápisník poznámek, případně i jako editor delších textů. K dalším zajímavým slevám patří např. Notability, jež v zásadě slouží k podobnému účelu jako první jmenovaná, nicméně místo na čistě textové editování umí spoustu dalších věcí, jež jsou typické pro všechny větší balíky na poznámky – můžete si tedy přidávat audio záznamy, kreslit, pracovat s formuláři, prezentacemi a poznačovat si v PDF souborech.

Z dvacítky zlevněných aplikací zmíníme ještě Clear – aplikaci pro zapisování úkolů, upomínek a seznamu toho, co je potřeba udělat. Tuto aplikaci už používají 2 miliony uživatelů, kteří si oblíbili jednoduchý design, ovládání pomocí gest, separátní seznamy pro organizování všech možných projektů a částí vašeho života, ke kterým navíc můžete vytvářet i specifická témata pro jednoznačné odlišení. Clear má klienta i pro Mac, se kterým se bez problémů synchronizuje.

Zdroj: MINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.