lone-wolf

Joe Dever’s Lone Wolf doráží na Google Play

„Jsi Lone Wolf. Klášter, ve kterém jsi se učil dovednostem rytířů řádu Kai, byl zničen drtivým útokem Temných pánů. Ty jediný jsi přežil. Přísahal jsi pomstu, ze všeho nejdříve však musíš vyrazit do Holmgardu a varovat krále před hrozbou války“ – tak zní popisek tohoto slavného gamebooku, jehož děj si můžete vychutnat ve hře, která je nyní dostupná na dvě majoritní mobilní platformy – Android a iOS.

Každé vaše rozhodnutí ovlivní děj samotné hry, takže je třeba řádně přemýšlet a vybavit se pečlivě vybranými schopnostmi a zbraněmi.

Libovolná rozhodnutí vás provází celou hrou – počínaje vlastními volbami v příběhu a konče vybráním činností během soubojů, které probíhají na tahy. Jedná se tedy o skutečně zajímavý koncept, který na vás pokládá nemalou zodpovědnost.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Prodávaný kousek je první ze čtyř kapitol. Hra stojí $4.99 (zhruba 100 Kč) pro iOS a 120 Kč pro Android. Pokud vás titul chytne, „season pass“ obsahující všechny kapitoly vás vyjde na $9.99.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Zdroj: DLINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.