jolly_jam_rovio

Jolly Jam: Rovio vypustilo novou hru

Jen těžko si někdo studio Rovio z Finska pamatuje pro něco jiného, než pro jejich legendární naštvané ptáky. Ti však netáhnou tolik co v minulosti a autoři se snaží přitáhnout publikum i jinými tituly. Povede se jim to s Jolly Jam?

Možná se to skutečně zdá jako velké klišé, zmiňovat Angry Birds kdykoliv se Rovio objeví na scéně s novou hrou, ale skutečnost je taková, že žádná z jejich her se mimo tuto sérii neuchytila tolik, proto se autoři nejspíš i k vlastní nelibosti stávají tak trošku otroky vlastní slávy. Nezatracujme však Jolly Jam ještě před tím, než dostane šanci ohřát se v našich telefonech a tabletech.

Jedná se variaci na klasickou hratelnost typu „spoj tři stejné kostičky a vyhraj”, ale jak už tomu u her se známým konceptem bývá, autoři tvrdí, že hratelnost obohatili o nové a zajímavé mechaniky. Jedním z nejzajímavějších oživení jinak docela ohraného žánru je přítomnost multiplayeru a možnost soubojů proti vašim přátelům. To by mohlo být docela zajímavé oživení oproti mnoha jiným hrám žánru, ve kterých buď hrajete jen čistě proti samotnému prostředí, nebo v některých případech třeba i proti umělé inteligenci.

Pokud ale nepatříte k fanouškům bitev mezi více hráči, tak nevěště hlavu, třeba vás více zaujmou výzvy v podobě těžších soubojů s bossy, které potkáte při průběhu v takřka nekonečném setu úrovní. Hru si můžete nainstalovat zdarma, ale jak už to tak bývá – počítejte s přítomností mikrotransakcí.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Jolly Jam

Jolly Jam

Zdroj: AINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.