unnamed

Kalendář DigiCal+ nyní ve slevě

Pokud váháte, který kalendář si pořídit, možná je DigiCal+, který je právě ve slevě, a můžete ho tak pořídit za 25 Kč, právě pro vás tím pravým. 

Jeho nespornou výhodou je to, že již je přeložen do češtiny, což jistě potěší ty, kteří se s angličtinou příliš nepřátelí. Dále vás jistě může zaujmout Holo tématy, kde máte na výběr mezi světlým a tmavým.   Můžete se také rozhodnout, jaký pohled na kalendář vás zajímá ať již denní, týdenní, nebo měsíční. Celkem máte na výběr ze šesti možností. Samozřejmostí je také synchronizace s kalendářem Google a pět widgetů.

unnamed (3)unnamed (2)

Kalendář si můžete také vyzkoušet ve free verzi. A čím že se liší ta placená od té zdarma? Samozřejmě již známou absencí reklam. To ovšem není vše. Placená verze vám také přinese více možností v nastavení kalendáře, jako například změnu průhlednosti widgetu, velikost a typ písma, widget na celý měsíc, volitelná barva pozadí widgetu pro den a ještě mnoho dalšího.

unnamedunnamed (1)

Aplikace je kompatibilní s androidními zařízeními ve verzi 2.2 a vyšší. Od verze 4.1 aplikace podporuje také Google Now a bude vám hlídat dostupnost do místa určení.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-appINZERTNÍ SDĚLENÍ


  • lolo

    Kde je za 25,- ???

  • http://apemobile.cz Miroslav Václavík

    V pět hodin tato akce bohužel končila.