Wallpaper_art

Karetní hra Scrolls dorazí na tablety se sníženou cenovkou

Originální a povedená sběratelská online karetní hra Scrolls od studia Mojang (nyní vlastněného společností Microsoftse dočkala zasloužené popularity. Tento povedený titul kombinující karetní souboje a žánr strategických her byl dosud dostupný pouze pro počítače, dlouho však bylo známo, že se pracuje i na verzi pro tablety. To je nyní nejen potvrzeno, ale také bylo oznámeno, že její vypuštění bude doprovázet změna cenovky.

Cenovka bude po vydání snížena ze současných $21 na $5. Hlavním důvodem je fakt, že částka, kterou za hru momentálně zaplatíte – tedy zhruba 450 korun českých – by byla na „vkus mobilních zařízení“ moc vysoká a jelikož autoři nemají zájem o zavedení free-to-play modelu, rozhodli se jít touto cestou. Stejná cena však nebude jediným pojítkem mobilní verze s verzí pro počítače. Dalším společným prvkem bude i cross-platform hraní – to znamená, že v online soubojích se budete moci utkat jak s protihráči užívajícími si Scrolls na tabletu, tak s těmi, kteří si hru vychutnávají na počítači.

tablet_post

A aby neměli věrní fanoušci titulu pocit, že zaplatili za hru více a nedočkali se ničeho navíc oproti „noobům, kteří si ji koupí za 5 doláčů“, rozhodlo se studio Mojang obdarovat i tyto jedince. Každý z nich totiž dostane kupón na $20, za který si může pořídit nové karty, avatary či rovnou kompletní balíčky.  Hra vyjde na tablety již tento podzim.

Zdroj: JQINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.