newgo

Kterak jsem levný telefon koupil

Fanoušci mobilní telefonů a tabletů to nemají lehké. Technologie jde rychle dopředu, což s sebou kromě úžasného pokroku přináší pravidelné nakupování nového zařízení. Pro tentokrát jsem se ale rozhodl dát šanci slevovému serveru NewGo, který nabízel velice zajímavý telefon s Androidem za velmi přijatelný peníz.

Google pravidelně aktualizuje Android, výrobci neustále zlepšují displeje, procesory, fotoaparáty a vůbec prakticky cokoliv spojené s mobilními technologiemi. A já coby velký nadšenec prakticky rok co rok koukám, že by nebylo od věci zase koupit nový tablet, nebo chytrý telefon. Takový nákup s sebou obvykle přinášel spoustu šetření v průběhu roku, a následné pocity viny při samotném placení mnoha tisíc.

A tak jsem si řekl, že bych mohl nejen své peněžence ulehčit, a začal jsem hledat příjemný slevový server. Objevil jsem NewGo, kde mimo mobilního telefonu nabízeli spoustu dalšího zboží, od zlevněných pobytů, přes slevy na hračky, až po slevy na elektroniku, kterou jsem právě já aktivně využil.

Nový chytrý telefon se specifikacemi na úrovni zařízení za mnoho tisíc jsem tak pořídil za pouhé dva tisíce, a ještě jsem jako bonus k telefonu dostal pouzdro zcela zdarma. Telefon samotný bez problémů funguje, vypadá pěkně a nabízí poslední verzi systému Android 4.4 KitKat, který výborně pokrývá všechny moje uživatelské i nadšenecké potřeby. Telefon se dokonce líbil mé manželce tak moc, že jsme do té doby neukončené slevové akce využili i podruhé, a telefon pořídili i jí – a to ona dosud chytrý telefon nechtěla právě protože jí to přišlo zbytečně drahé.

Argument v podobě vysoké ceny u NewGo totiž prakticky zanikl, a já tak za cenu jednoho drahého telefonu koupil srovnatelný přístroj dvakrát, a stále mi ještě zbylo poměrně dost peněz, které jsme využili na pobyt v Krušných horách.

Slevové servery jsou výborná služba, a upřímně mě mrzí, že jsem jejich kouzlu nepodlehl už dříve – a když už budete v tom, rozhodně dejte šanci právě NewGo, protože disponuje výbornou nabídkou a jednoduchým webovým rozhraním, ve kterém si vyzná úplně každý.INZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.