330221

Legendární SolaRola bude dostupná pro Android a iOS

Kdo by neznal tuto legendární vesmírnou logickou a arkádovou Java hru? Titul SolaRola sklidil několik ocenění a navíc později dostál i flashové verze, které se ujaly stránky kongregate.com. Nicméně, verze pro smartphony bude mít mnohem propracovanější grafiku a samozřejmě mnoho nových levelů a vylepšení.

Příběh je relativně jednoduchý, dvě prapodivné koule, Wiz a Waz, cestují po planetách a shání palivo do své rakety, v čemž jim ale brání zlá monstra, která ony planety obývají. Aby se ale Wiz a Waz mohli stát opravdovými hrdiny, potřebovali nějaké zbraně, a tak je vývojáři vybavili Cherry bombami. Na vás zůstává Wize a Waze provádět po zajímavých planetách, přičemž se budete potýkat s různou gravitací, všelijakými nástrahami a nepřáteli.

Pevné datum vydání hry nebylo dosud ještě stanoveno, ale můžeme jen doufat, že nás vývojáři nenechají moc dlouho čekat. Přeci jen je takovýchto herních pecek na moderních smartphonech málo a navíc, když si SolaRola zachová svou originalitu a zábavnost, jen s vylepšením grafického podkladu, tak věřím, že se stane velmi dobrou kratochvílí nejen pro jízdu v MHD.

Zdroj: dg.comINZERTNÍ SDĚLENÍ