steve-jobs-1

Leonardo DiCaprio jako Steve Jobs? Možná ano!

Natáčení dalšího životopisného filmu o Stevu Jobsovi, zakladateli společnosti Apple, je na spadnutí. I přesto není zcela jisté, kdo se ujme režisérského křesla a kým bude obsazena role samotného Jobse. Hollywoodu totiž padla informace, že režie se nakonec ujme někdo jiný, než bylo donedávna tvrzeno. A podobný osud čeká nejspíše i hlavní postavu.

V původním plánu se režie filmu měl ujmout David Fincher, který stojí například za filmem The Social Network. Hlavní roli měl v této sestavě hrát Christian Bale. Situace se ovšem změnila – jelikož si Fincher žádal za režírování obrovské peníze a hlavní hrdina Bale účast ani nepotvrdil, rozhodli se v Hollywoodu hledat nové duo – a šťastná karta padla na Dannyho Boyla, který by rád v hlavní roli viděl Leonarda DiCapria.

Leonardo DiCaprio

Film vznikne na motivy oficiálního životopisu Steva Jobse od Waltera Isaacsona a scénář si vzal na starost Aaron Sorkin. Uvidíme, jak se bude situace dále vyvíjet.

Myslíte, že by DiCaprio byl „dobrý Jobs“?

Zdroj: iDINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.