litle-big-adventure

Little Big Adventure přijde na Android během Q1 2014

Vývojářské studio DotEmu se zmínilo, že přinesou klasickou trilogii Double Dragon na Android a během startu menší vývojářské konference v Paříži také uvedli informaci, že během prvního čtvrtletí na Android zamíří také další z jejich her – tentokráte s názvem Little Big Adventure.

Pokud hru neznáte, pomohu vám. Little Big Adventure je klasická akční adventura z roku 1994. Ve hře s izometrickým pohledem na dějiště se vžijete do role Twinsena, který se snaží pomoci obyvatelům jeho země od krutého tyrana jménem FunFrock.

Hlavní charakter má možnost změny „režimů“ (normální, sportovní, agresivní, diskrétní), čímž se změní i dostupné skilly.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Hra měla původně vyjít již na podzim roku 2012, ale z neznámých důvodů bylo vydání odloženo. Vše se ale naštěstí vyvinulo lépe a vypadá to, že bychom si za Twinsena mohli zahrát již v prvním čtvrtletí roku 2014!

Zdroj: DGINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.