logomapycz

Mapy.cz pro Android a WP se dočkaly aktualizace

Přítomnost GPS v moderních telefonech a s tím spojená možnost rychlé a snadné orientace v mapách je neskutečně praktická věc. A mapových podkladů, potažmo aplikací, je v současnosti na výběr skutečně mnoho. Mezi ty nejoblíbenější v našich luzích a hájích patří bezesporu Mapy.cz, které již nějakou tu chvíli nabízí i verzi pro smartphony. Ta běží na telefonech se systémem iOS, Android Windows Phone a u posledních dvou jmenovaných se dočkala obsáhlé aktualizace. 

Aplikace byla aktualizována na verzi 3.0.0.0 a novinky, které přináší, potěší hlavně jedince nedisponující mobilním internetem. Nyní je totiž možné v mapách (kde přibylo i sousední Slovensko) využít i offline vyhledávání a ukládání věcí do batůžku. Dále přibyla možnost prohlížet mapu v režimu na šířku a na uživatele se systémem Windows Phone nově čeká i průhledná živá dlaždice, takže bude mapová aplikace od Seznamu konečně zapadat do designu vaší úvodní obrazovky.

a078053e-2969-4ddd-9835-a335dd33c522

Aktualizace je dostupná pro Windows Phone AndroidiOS verze je teprve ve vývoji a měla by dorazit v blízkém budoucnu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

wpstore

appstoreINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.