office_dropbox

Microsoft uzavřel partnerství s Dropboxem

Nestává se příliš často, že by zrovna Microsoft toužil po spolupráci s víceméně konkurenčními společnostmi, nicméně Office je pro Microsoft z logických důvodů cennější než OneDrive, takže se rozhodl využít síly služby Dropbox, kterou v aktualizaci integroval do svých Office aplikací.

Díky tomuto novému partnerství mezi Microsoftem a Dropboxem si můžete na mobilních zařízeních s dostupnými Office aplikacemi (samozřejmě po aktualizování na poslední verzi) užívat integrované synchronizace a spolupráce přes Dropbox – nově tak odpadá potřeba využívat samostatnou aplikaci pro Dropbox a samostatnou aplikaci pro editaci a další práci s dokumenty.

Ona vůbec ta základní aplikace Dropboxu není příliš pokročilá, a pokud zrovna nevlastníte nějakého pokročilého klienta třetí strany, tak čistě pro kancelářské využití by vás spojení těchto společností mohlo zaujmout právě integrací pravděpodobně nejpopulárnějšího cloudového úložiště dat do nepochybně nejpopulárnějšího kancelářského balíku. Po aktualizaci je novinka dostupná jak v Office pro iOS, tak v Office pro Android. Na Windows Phone je Office přímo součástí systému.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Zdroj: AINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.