microsoft-office-2013

Microsoft vydal nové mobilní Office aplikace!

Microsoft včerejším dnem udělal poměrně velký krok směrem k uživatelům. Představil totiž nové mobilní aplikace kancelářského balíku Office. Kdyby se jednalo pouze o „estetická“ vylepšení, nebyl by důvod nazývat tuto akci jako zvlášť zásadní. Jelikož se však jedná o zásadnější změnu, rozhodně je dobré ji zmínit, neboť potěší určitě nejednoho majitele zařízení se systémem iOS nebo Android. 

Mobilní balík Office byl v původní podobě dostupný již notnou chvíli. Do včerejšího dne však bylo nutné disponovat předplatným Office 365, aby bylo možné editovat dokumenty a ukládat je do cloudu. To se nyní změnilo, neboť nyní stačí pouze zaplatit .. nic. Ano, je to tak. Aplikace Office pro mobily a tablety vám nyní umožní editovat dokumenty a ukládat je na cloudová úložiště zcela zdarma. Tento (téměř) plnohodnotný balík si tak konečně vychutnají i majitelé iPhonů a tabletů s Androidem.

Office_iphone

Verze pro Windows dorazí (paradoxně) později. Uživatelé zařízení s iOS si mohou stahovat jednotlivé aplikace balíku Office níže, majitelé Androidů si musí počkat na začátek příštího roku. Pokud ovšem neradi čekáte, můžete zkusit tento odkaz a doufat, že budete mezi vybranými na testování tohoto zázraku – a budete si ho tak vychutnávat dříve, než ostatní uživatelé.

Microsoft Word

appstore

Microsoft Excel

appstore

Microsoft PowerPoint

appstore

Zdroj: TVINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.