Minecraft-Pocket-Edition-Creepers-android-update

Minecraft: Pocket Edition přichází s beta programem na Android

V Mojangu se čím dál více věnují i mobilní variaci na jejich nejslavnější herní dílo – Minecraft, v mobilní podobě potom s přídomkem Pocket Edition. Na tento zvýšený zájem poukazuje i ohlášený rozsáhlý update hry na verzi 0.8.0 a zároveň i otevření beta programu hry širší veřejnosti.

Ovšem pozor, samotné otevření beta programu širší veřejnosti ještě neznamená, že ihned po podání přihlášky budete přijati mezi testující herní komunitu. Přijímání do beta programu bude nejspíše probíhat nárazově, kdy se vždy přijme určitá část zájemců a ti další se posunou v pořadníku. Pokud však stále máte zájem o vstup do beta programu Minecraft: Pocket Edition, tak rozhodně čtěte dále.

Jak samozřejmě tušíte, program spočívá v tom, že budete mít přednostní přístup k novému hernímu obsahu, který budete hrát a na základě vaší zkušenosti potom budete Mojangu dávat zpětnou vazbu na to, co je nefunguje a co je potřeba vyladit. Jakmile budete přijati mezi ony šťastné příznivce mobilního Minecraftu, tak vám bude přidělena samostatná instalace hry, která pochopitelně bude funkční jen v rámci testovacího programu.

Minecarts-and-powered-tracksNew-Inventory-ScreenMinecraft-Pocket-Edition-0-8-0-update-Walls

Cokoliv vytvoříte v beta verzi hry je bezproblémově kompatibilní s hrou klasickou, takže se nemusíte obávat nutnosti hraní (budování) jednoho světa dvakrát. Pokud si v telefonu ponecháte beta verzi hry a zároveň už budete chtít nainstalovat již finální vydání, tak narazíte – nejdříve budete muset odinstalovat betu a potom teprve nainstalovat oficiální hru skrze Google Play (finální verze hry pochopitelně dorazí i na iOS, ovšem tam je systém testování uzavřený).

Pro registraci do beta programu musíte ovšem vlastnit originální kopii Minecraft: Pocket Edition. Pokud tuto podmínku splňujete, tak směle vyrazte na následující odkaz a doufejte, že si vás Mojang vybere. Přejeme spoustu zábavy.

Zdroj: DINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.