Goat-Simulator-Header

„Mobilní“ Goat Simulator přesáhl 100 000 stažení

Před necelým týdnem jsme psali, že na mobilní platformy – konkrétně na Android iOS – dorazil pořádně divoký titul, jehož hlavním aktérem je koza. Ano, tím titulem je Goat SimulatorGoat Simulator, který se na počítači dočkal téměř jednoho milionu stažení. Goat Simulator, který právě překonal 100 000 stažení v Google Play App Store!

Švédské studio Coffee Stain Studios má skutečně dobrý důvod slavit. Nejdříve se našlo v řadách počítačových hráčů téměř milion jedinců, kteří si chtějí vyzkoušet, „jaké je to být kozou“ (ovšem trochu agresivnější). Když poté titul dorazil i na mobilní zařízení, jeho úspěch byl opět značný. Za necelý týden po vydání se totiž dočkal více než sto tisíc stažení, což už se dá považovat pěkné číslo.

goatsim

Za hru zaplatíte přibližně $5, v přepočtu tedy okolo 120 Kč. Do vašeho telefonu či tabletu si ji můžete stáhnout v Google Play App Store.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Zdroj: JQINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.