Modern-Combat-5-Blackout-Tokyo

Modern Combat 5 dorazí 24. července!

Mobilní hraní je čím dál populárnější a v souvislosti s tím roste i nabídka a propracovanost her, které jsou pro přenosná zařízení nabízeny. Ačkoliv o hratelnosti  FPS na telefonech a tabletech se stále vedou debaty, můžete si na vaše zařízení vybrat nějaký kousek ze skutečně obsáhlého seznamu titulů tohoto typu. A v této oblasti rozhodně nezahálí ani studio Gameloft, které již brzy přinese na mobilní zařízení pátý díl parádní akce Modern Combat.

Série Modern Combat patří bezpochyby k tomu nejlepšímu, co může FPS (pod)žánr v oblasti smartphonů a tabletů nabídnout. Z toho důvodu jsou na pátý díl kladena velká očekávání a pevně věříme, že se je podaří naplnit, neboť z prvních videí vypadá titul povedeně. Pátý díl má nabídnout jak singleplayer, tak hru více hráčů. Opět se můžeme těšit na pořádnou akci a slušivou nabídku zbraní.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Hra dorazí 24. července do App Store Google Play, verze pro Windows Phone bude následovat později. Cenovka by se měla usadit na $7, tedy zhruba 140 Kč.

Zdroj: TWINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.