modern_combat5

Modern Combat 5: válka se vrací na Android, iOS a Windows Phone

„Mobilní Call Of Duty” – tak se hrám ze série Modern Combat od Gameloftu říká už od samého počátku v roce 2009. Pátý díl nás s vylepšenou audiovizuální stránkou opět provede válečným dobrodružstvím, na které někteří fanoušci série čekali možná až příliš dlouho.

Vývoj Modern Combat 5: Blackout trval dlouho, resp. trval déle, než samotní autoři původně očekávali – hra byla několikrát odložena, což s sebou neslo určitou frustraci ze strany natěšených hráčů. Na druhou stranu je asi lepší, když na trh vyrazí dokončený a odladěný titul, než aby bylo vydání uspěcháno a hráči tak měli problémy s relativně drahou mobilní hrou.

V průběhu herní kampaně se podíváte do různých míst po celém světě a zajímavé mohou být třeba přestřelky v Benátkách. Celá kampaň je samozřejmě vyprávěna příběhově, ale zkušenost s předchozími díly dává tušit, že prim hraje především zběsile zábavná akce, než nějaké vícevrstvé a hluboké dějství. Ale kdo ví, třeba se v Gameloftu zlepšili. Kromě této kampaně si ale užijete dosyta i soubojů ve více hráčích, jež byly na solidní úrovni již v předešlých dílech.

Modern Combat 5 vám nabízí čtyři specificky odlišná povolání, jež si postupně levelujete tak, jak za ně hrajete (zde je pro změnu vidět inspirace sérií Battlefield). Co do ovládání se autoři chlubí velkými možnostmi přizpůsobení, ale je otázka, zda je to vůbec potřeba – minimálně předešlé díly se i na poměry dotykových obrazovek ovládaly moc dobře.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Hra vyšla na Android, iOS, Windows Phone a dokonce i Windows 8. Hra je nejlevnější na platformě Googlu a nejdražší na platformě Applu, nicméně rozdíl činí pouze cca 28 Kč, v každém případě si na hru připravte zhruba 150 Kč, což se nemusí zdát jako málo, ale na druhou stranu se vám čas strávený u Modern Combat může značně prodloužit multiplayerem… a také je pozitivní, že hra už posléze neobsahuje žádné mikrotransakce.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

wpstore

Zdroj: WINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.