asphalt

Na scénu přijíždí … Asphalt Overdrive!

Jak jsme slibovali, tak se také stalo. Studio Gameloft poslalo do světa další titul v sérii Asphalt. No, v sérii. Přesnější by bylo říci „další titul nesoucí jméno Asphalt“, protože nový přírůstek svým pojetím a stylem hry moc k ostatním osmi dílům nezapadá. Ale to už určitě víte.

A pokud náhodou netušíte, jaký je zásadní rozdíl mezi novým Asphalt Overdrive a ostatními díly v sérii, nezbývá nám nic jiného, než si tuto informaci ještě jednou zopakovat. Nový díl totiž využívá osvědčených (možná až moc … tzn. neoriginálních) způsobů hry jako populární Temple Run či Subway Surfers. Vaše vozidlo se řítí dopředu a vy klikáním na levou či pravou část displeje měníte jízdní pruhy. Toť vše. Prosté a … prosté.

Hra se chlubí cenovkou na hodnotě 0 Kč (slovy nula) a přistála v Google Play, App Store Windows Phone Store. Tak rychle stahovat a zkoušet, jestli tento „doplňkový“ Asphalt za něco stojí!


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

wpstoreINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.