Nakec Kaley Cuoco - leaked pic

Nahá Cuoco, Lawrence a další – masivní únik fotografií z iCloud!

EDIT: Apple vydal k tomuto úniku prohlášení, jeho znění si můžete přečíst zde.

Celá řada fotografií a videí celebrit unikla z iCloud – cloudové služby společnosti Apple. Na internetu (konkrétně na www.reddit.com) teď veřejně visí fotky spoře oděných, nahých (někdy i více než to) celebrit, mezi nimiž najdeme Kaley Cuoco, Jennifer Lawrence, Kate Upton, Victoria Justice, Lea Michele, Ariana Grande, Brie Larson, Kristen Dunst, Becca Tobin, Jessica Brown Findlay, Hope Solo, Teresa Palmer, Kristen Ritter, Mary Elizabeth Winstead, McKayla Maroney, Ali Michael a Aubrey Plaza.

Příběh jak vystřižený z nového snímku Sex Tape (jen nedošlo k úniku kvůli vlastní chybě, ale kvůli útoku hackera) – cloud stál za tím, že se do světa dostal obsah, jenž měl být čistě soukromý. Těžko říct, jak na situaci zareagují celebrity, lidi z branže a v neposlední řadě i Apple. Víme však to, že dopadení hackeři nekončí nejlépe – např. ten, který vynesl lechtivé fotografie Scarlett Johansson, si odpykává desetiletý trest.

Lidé se prostě musejí naučit v novém internetovém věku žít, zejména v době, kdy je automatický upload fotografií na některé z cloudových úložišť automatické. Přemýšlejte o tom, co byste někdy někomu chtěli ukázat (a co naopak ne) a chovejte se podle toho. 😉INZERTNÍ SDĚLENÍ


Student, redaktor a IT fanoušek