neatly-f-16-apps

Neatly – zajímavý Twitter klient pro iOS a Android nyní zdarma

Twitter je populární mikroblogovací služba, ke které jde z mobilního zařízení přistupovat buď krkolomně přes web, či pohodlněji – přes aplikaci. A zde je možnost volby mezi aplikací oficiální přímo od Twitteru a neoficiální, která však v lecčem může výchozí klient předčit. Jednou z těch neoficiálních je i Neatly.

Neatly je klient pro Twitter, který už nějakou dobu existuje a získal si jistou základnu příznivců, byť tak trošku stojí ve stínu velkých značek, jako je Plume na Androidu, či Tweetbot na iOS. Tak či tak, Neatly bylo původně placeným produktem a stálo něco maličko pod dva Americké dolary, tedy něco pod 40 Kč. Aplikace tímto krokem může získat daleko větší uživatelskou základnu a kdo ví, třeba dokonce i narazí na onen nepopulární strop uživatelů, který Twitter dříve stanovil.

nexusae0_unnamed-116nexusae0_unnamed-57nexusae0_unnamed-210

Neatly nabízí moderní design a funkce, se kterými nijak nezaostává za konkurencí, ba naopak – aplikace se chlubí inteligentním filtrováním feedů z vašeho Twitteru, které funguje tak, že aplikace porovnává vaši aktivitu na Twitteru z minulosti s ostatními uživateli tak, aby se jí podařilo vytříbit pro vás ideální proud zpráviček, který bude seřazen dle relevance, namísto tradičního jednoduchého listu tweetů. Díky tomu taky můžete snadno různá témata blokovat (třeba na spoilery bohaté debaty o seriálech), anebo si různá témata barevně označovat. Aplikace je údajně lehce pomalejší, ale nabízí hezký design a v případě verze pro Android taky kvalitní widget. Bohužel ale aplikaci chybí tabletové rozhraní.

Na Androidu momentálně bylo Neatly staženo sotva tisíckrát, ale dá se očekávat, že se „zlevněním na nulu“ popularita aplikace stoupne. Pro Neatly taky hraje to, že se nesnaží být jen dalším Twitter klientem, ale nabízí trošku odlišný přístup ke správě obsahu, který se vám na Twitteru zobrazuje, což může i nemusí být zajímavé, závisle na vašich vlastních požadavcích. V každém případě aplikace stojí za vyzkoušení a v tom vám nic nebrání, protože je zdarma dostupná na Androidu, iOS a Blackberry 10.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Zdroj: AINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.