issue

Next Issue – Pro milovníky magazínů s Android tabletem

Pokud máte v oblibě časopisy a různé magazíny i v elektronické podobě, jistě se rádi podíváte na Next Issue. Jedná se v podstatě o obdobu Netflixu pro časopisy.

Aplikace je zatím dostupná pro Android (pro iPady, dle vydavatele, „Coming soon“) a zpřístupní vám za měsíční poplatek knihovnu časopisů a magazínů. Služba začíná na 9 dolarech za měsíc, a tato varianta vám dovolí přístup pouze k měsíčníkům. Pokud se chcete dostat i k týdeníkům, musíte “přitlačit“ na 15 dolarů za měsíc.

Formátově nejsou k dispozici pouze klasická “PDFka“,  ale také rozšířené digitální edice pro tablety. Najdete zde i bonusová videa a fotografie a také interaktivní prvky.

Pokud srovnáme cenu měsíční služby Netflixu ($ 7,99)  a Next Issue ($ 9), dostáváme se k faktu, že Next Issue není zrovná levná záležitost a to Netflix dává k dispozici komplet knihovnu. Jelikož ale u čtení (i toho digitálního) jde o jiný zážitek než u videa, je pouze otázkou vaší preference, čemu dát přednost třeba před spaním.

Aplikace ve verzi pro Android (3.0 a vyšší) tablety je dostupná na Google Play Store a pokud jí budete chtít vyzkoušet, vydavatel nabízí nyní i 30denní přístup ke službě zdarma.

Pomoci vám se rozhodnout, může i zde uvedený přehled dostupných titulů:

All You, Allure, Better Homes and Gardens, Car and Driver, Coastal Living, Conde Nast Traveler, Cooking Light, ELLE, Entertainment Weekly, Esquire, Essence, Fitness, Fortune, Glamour, Golf Magazine, Health, InStyle, Money, Parents, People, People en Espanol, People Style Watch, Popular Mechanics, Real Simple, Southern Living, Sports Illustrated, Sports Illustrated Kids, Sunset, The New Yorker, This Old House, TIME and Vanity Fair.

Zde ještě krátké video, které Next Issue představuje:

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.INZERTNÍ SDĚLENÍ


Zajímám se o augmentovanou realitu, domény, copywriting, filatelii. Mám rád "nenáviděnej" smažák, nemám rád smažky "na tvrdejch".