nhl2k

NHL 2K debutuje na Androidu a vrací se na iOS

Herní série NHL 2K funguje jako méně známý protipól ke stejnojmenné sérii z dílen EA Sports. Tuto „alternativní” sérii znají především konzoloví hráči, a nyní i hráči mobilní – hra totiž v pokračování vyšla na iOS a také si odbyla debut na Androidu, který tak dostal solidní hokejovou simulaci.

Po grafické stránce hra do značné míry připomíná své počítačové předchůdce cca z roku 2002, což ale na relativně malých obrazovkách nemusí zase tolik vadit – hra se poměrně pěkně hýbe a animace v případě takového titulu hrají větší roli než přítomnost spousty komplexních efektů. To podstatné je ale skryto jinde – v samotné hratelnosti.

nhl1 nhl2 nhl3

Ta poskytuje obsah jak pro zapálenější hráče, tak pro hráče příležitostného charakteru. A jak už nejspíš správně tušíte, tak pro nejnadšenější hráče a příznivce hokeje je tu standardní kariérní mód, ve kterém postupujete v šampionátu. Pro méně náročné a občasné hráče potom tvůrci v 2K Games připravili speciální mód, ve kterém se hraje 3 na 3. Multiplayer se bohužel omezil jen na střídání se u nájezdového módu, tak doufejme, že se objeví u dalšího dílu.

Hra je na iOS i Androidu dostupná za cca 200 Kč, což rozhodně není málo, ale fanoušci hokeje na mobilních platformách zase tolik na výběr nemají, na což v 2K Games nejspíš spoléhají. Na Google Play je z nějakého důvodu uvedeno, že ve hře jsou dostupné mikroplatby, ale to by podle našich informací neměla být pravda – ani iOS verze na iTunes nemá nic takového uvedeno.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Zdroj: AINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.