HERE Maps Apk Free Download

Nokia potvrdila příchod HERE Maps na Android a iOS

Když nějaký ten měsíc nazpět Microsoft kupoval Nokii, spadla do jeho vlastnictví „pouze“ divize (mobilních) zařízení a služeb. Ta část společnosti, která se zabývá mapami, zůstala stále při starém a vývoj HERE Maps tak pokračoval nerušeně dále.  A jelikož už tito lidé nejsou nijak vázáni na Windows Phone, rozhodli se nabídnout své mapové podklady a aplikace i uživatelům se systémem Android iOS.

HERE Maps byly dlouhou dobu exkluzivitou telefonů s Windows Phone a pro některé jedince se zcela jistě jednalo o jeden z důvodů, proč zvolili právě některý z modelů Lumia. Tato exkluzivita se již brzy stane minulostí, neboť na Android iOS dorazí plně vybavená aplikace HERE Maps s offline navigací, pokročilým zobrazením stavu dopravy a dalšími funkcemi. A to vše zcela zdarma. Nokia má zájem na co největším rozšíření a otestování jejich softwaru a podkladů, aby je následně mohla za peníze nabízet korporátním zákazníkům.

HERE-Maps-Samsung-Galaxy

Aplikace by měla přijít na oba systémy do konce tohoto roku.

Zdroj: WMPINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.