timthumb.php

[Nová hra] Bad Piggies – Prasata vrací úder!

Je to tu! Studio Rovio včera vydalo dlouho očekávané Bad Piggies. Hru, jež by měla spojovat dlouhou a kvalitní hratelnost Angry birds, ale také velmi kreativní přístup známý ze hry Amazing Alex.

Bad Piggies se v současnosti vyskytují v Play Storu ve dvou verzích – Bad Piggies & Bad Piggies HD určenou pro tablety. Obě verze jsou zatím k dispozici zdrarma. Co se týče ohlasů, tak ty se zdají být dobré. Hru jsme sice zatím netestovali, ale například podle nadšených komentářů v Google Play lze poznat, že se Bad Piggies opradu povedlo. (Recenze bude již brzy.)

Myslím, že Rovio ani tentokrát neudělalo chybný krok a že se i Bad Piggies stanou velice populárními, stejně jako naštvaní ptáci. Jde přeci jen o už velice známé postavičky. V kombinaci s chytlavou hrou to vidím jako jasný recept na úspěch.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.INZERTNÍ SDĚLENÍ


Snaživý pisálek, Milovník Trance, GEEK, Příležitostný meteorolog a Pseudo-Umělec, beznadějně zamilovaný do holandské zpěvačky. • Studious writer, Trance lover, GEEK, Casual meteorologist and Pseudo-Artist, hopelessly in love with a Dutch singer.