unnamed (6)

[Nová hra] CarDust: závody v prachu a písku

CarDust je nový závodní titul od společnosti Spectrum Entertainment. Jestli vás už nudí jezdit dokola po ohraničených tratích, nyní máte možnost podívat se do pouště, doků a jiných lokalit.

Tato hra vás vytáhne na jízdu po tratích, které vypadají velmi desolátně, nicméně auta, která budete mít, nevypadají o moc lépe – reálný základ mají ve VW Brouk, Cadillacu, pick-upech, buginách, apod.  Vypadá to docela zajímavě, ale ve skutečnosti má tato hra pár much: například nemá landscape mod. Takže velmi nezvykle budete muset držet telefon nastojato a to není pro tituly tohoto žánru moc typické. Navíc zde jsou tři, dle mého názoru, neideálně rozmístěná tlačítka ovládání, tedy pokud jste zvyklí na to, že směr vozu ovládáte jedním prstem a rychlost druhým, zde si budete muset trochu zvykat. Brzda je totiž uprostřed, a tak jsou klávesy levá a pravá po stranách displaye. Osobně si myslím, že dá dost tréninku, než se probojujete na bednu vítězů, ačkoli vám pomohou všelijaké bonusy a speed-upy.
Každopádně budete mít k dispozici 5, resp. 6 vozů (po odemčení), 5 celkem hezkých 3d tratí, 3 mody –  Quick Race, Time Trail a Tournament.

    

Opravdu velkou nevýhodou je, že hra nefunguje v landscape modu, kdyby tuto možnost vývojáři v nějakém nastávajícím updatu přidali, hru by to hned posunulo o kus výše. CarDust je dostupná i ve free verzi, která vám nabídne 2 auta a 2 tratě, takže za zkoušku určitě nic nedáte.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Zdroj: agINZERTNÍ SDĚLENÍ