walking-dead-ep1-2-640x250

[Nová hra] Třetí epizoda Walking Dead: The Game přistála na iTunes

Kdo by dnes o hitu jménem Walking Dead alespoň neslyšel? Velice úspěšný komiks se stal předlohou pro neméně úspěšný seriál a ten pak zase inspiroval studio Telltale k vytvoření hry na stejné téma. Na konzolích se nedávno dostala na trh epizoda čtvrtá, na iOS zařízení se právě dostala epizoda s trojkou.

Episode 3: Long Road Ahead – jak zní celý název nejnovější vydané epizody – bude sledovat vývoj situace u Leea, Clementine, Kennyho a zbytku přeživších z předchozích dvou epizod. Boje o zdroje, suroviny a hlavně život tak budete prožívat s hrdiny, které již velice dobře znáte.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Pakliže jste prošli předchozí dva díly, pamatujte, že absolutně každé větší rozhodnutí se nadále projeví i v této epizodě (samozřejmě pokud hru hrajete pouze na jedné platformě). To už ale jistě víte a pokud byste se náhodou chtěli vrhnout až na poslední epizodu, rozhodně doporučujeme projít nejdříve ty předcházející.

Hra je dostupná jako in-app platba v The Walking Dead: The Game za $4.99 pro všechna iOS zařízení. Pro Androidy se zatím hra nechystá.

Zdroj: PGINZERTNÍ SDĚLENÍ


Student, redaktor a IT fanoušek