unnamed (3)

[Nová hra] Udělejte si ohňostroj po svém: FireCraft

Když se řekne ohňostroj, tak si jistě mnoho lidí představí Silvestr a oslavy, kterými se vkročí do nového roku. Nicméně barevné třaskaviny se přece používají při spoustě druhů oslav nebo jen tak pro radost, a tak není důvod, proč bychom si nemohli dopřát vlastní petardy a rachejtle i na obrazovkách smartphonů.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Tento nápad dostala vývojářská skupina Games2Be a i přes možnost vlastního osnování si jednotlivých efektů a přidání si hudebního podtextu není tato aplikace simulátorem – takový software stojí desítky tisíc korun. Nicméně jelikož se jedná o mobilní aplikaci, asi je tato volba ještě lepší, protože máte téměř neomezené možnosti pro všechny možné i nemožné druhy efektů, raket, které by ve skutečnosti vzniknout nemohly –  to vše si totiž můžete sami vytvořit.

  

Na začátku hry dostanete trubici, do které přidáváte množství kuliček, přičemž každá z nich obsahuje jiný efekt a má celkově jiné chování. Když si myslíte, že jste vytvořili tu správnou rachejtli, můžete ji vyzkoušet a následně přidat do své show. Jakmile jste spokojeni se svým představením, předvedete jej divákům, díky kterým vyděláte peníze na nákup nějakých nových efektů (někdy jsou k nákupu zapotřebí i speciální diamanty). Zvolíte-li špatné pořadí efektů, resp. nedodržíte jisté zásady tvoření raket, celý ohňostroj vybuchne.    

Určitě se jedná o hru s perfektní myšlenkou, velmi dobrým a propracovaným prostředím a s hromadou možností, ze kterých si můžete vybírat. Konkrétně je to 60 odlišných efektů v 10 barvách, které můžete předvést v 10 různých prostředích. Pokud jste tedy pyromani, nebo prostě jen máte rádi barevná světýlka na obloze, určitě tuto hru můžete zkusit.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Zdroj: agINZERTNÍ SDĚLENÍ