unnamed (6)

[Nová hra] Válka psů a koček: Cat Wars

Kočka a pes, dva věční rivalové, jejichž boj díky West River Sotware neustává ani na mobilních zařízeních. Kočky byly utlačovány psy po dlouhá léta a na vás tedy zůstává řádně se pomstít, ale hlavně se z nadvlády psů osvobodit.

Tato hra se odehrává, jak již bylo zmíněno, ve světě plném psů, je tedy docela logické, že jak oni, tak kočky si budou chtít hájit své teritorium. Jedná se o titul z žánru castle defense, ve kterém musíte ubránit své malé kočičí město proti hordám zlých psů, nicméně občas budete muset přejít do útoku, aby se vám podařilo získat zpět ze zajetí několik koťat. S postupem ve hře se bude dostávat do rovnováhy obranná a útočná fáze hry, takže vám nezbyde nic jiného, než budovat, dobývat a zase budovat a ještě více dobývat, aby bylo možné nakoupit nové bojovníky. Celkem na vás čeká kolem 100 levelů, během kterých budete mít možnost nakupovat nejen nové kočičí hrdiny, ale i spousty dovedností.

    

Pokud jste radikální pejskaři, tak jste zřejmě tuto hru již dávno odsoudili. Nicméně se tak připravíte o hromadu zábavy se zvířecími hrdiny, kteří dokáží bojovat, bránit, stavět a učit se novým schopnostem. Navíc grafika a celkové zpracování hry určitě neurazí, takže za cenu „zdarma“ se tato kratochvíle určitě vyplatí alespoň vyzkoušet.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Zdroj: ag.comINZERTNÍ SDĚLENÍ