voyager1

[Nová hra] Voyager – první mobilní BIO hra

Na světě jsou stovky her pro mobilní telefony, ale jen opravdu málo z nich jsou vytvořené tak zajímavým způsobem, jako Voyager pro IOS. Tato hra se totiž skládá výhradně z vlny.

Samozřejmě, že ne úplně doslova, ale i tak jde o velmi zajímavý výtvor. Veškeré objekty ve hře jsou totiž pletené věci. Jde o klubíčka vlny, pletená zvířatka a hlavně pletenou raketku, která slouží jako dopravní prostředek. Podle všeho by se mělo jednat o reálné textury, což hře dodá velmi zajímavý a přitažlivý vzhled.

Cílem hry je doletět s pletenou raketkou do vesmíru a přitom se vyhýbat různým překážkám. Zároveň bude vaším úkolem sesbírat co nejvíce korálků, které vám pomohou získat body. Jednoduše klasická záležitost v neskutečně „neklasickém“ světě. No koho by to alespoň trochu nezaujalo?

Zdroj: JINZERTNÍ SDĚLENÍ


Snaživý pisálek, Milovník Trance, GEEK, Příležitostný meteorolog a Pseudo-Umělec, beznadějně zamilovaný do holandské zpěvačky. • Studious writer, Trance lover, GEEK, Casual meteorologist and Pseudo-Artist, hopelessly in love with a Dutch singer.