[Nová hra] Killer Bean Unleashed: Zabijácká fazole na vašem smartphonu

Většina z nás si představí pod pojmem fazole jen jídlo, ale Killer Bean Studios dalo slovu bean (fazole) nový rozměr. V Killer Bean Unleashed hrajete za zabijáckou fazoli. Tato fazole je bývalý člen elitní skupiny zabijáckých fazolí, známých pod názvem Shadow Agency. Bývalý člen proto, že se ho jednou Shadow Agency pokusili zbavit. Neuspěli, Bean utekl a teď se vrátil, aby se pomstil každému v Shadow Agency.

15 úrovní ve 3 módech – Story Mode, Mega Levels a Survival. K přežití všech módů bude stačit, když budete dobří. Ale k dobytí všech módů budete muset být legendární. Killer Bean Unleashed je 2D střílečka, která spojuje moderní grafiku a old school hratelnost. Odemkněte všech 9 zbraní, kterými můžete posílat ostatní fazole do salátu. Čím lepší pak budete v zabíjení zlých fazolí, tím více budete dostávat zlatých mincí k vylepšování a odemykání bonusů.

Killer Bean Studios plánuje další rozšíření své hry – více úrovní, bossů a dokonce robotického kostlivce/fazoli. Do té doby se můžete podívat na povedený anime film. Killer Bean Unleashed stojí za zhlédnutí i stáhnutí.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Zdroj: dgINZERTNÍ SDĚLENÍ