Untitled-2

Nová kolekce za skvělé ceny na SvětBot.cz

Léto skončilo a začíná tak nové, podzimní období, které si samozřejmě vyžádá i změnu v našem šatníku. Trička, tílka a kraťasy vyměníme za mikiny, svetry či džíny. Ovšem změna v šatníku se může týkat i obuvi. 

Jsou tací, kterým je jedno, jaké je venku zrovna počasí a celoročně nosí jeden typ obuvi, ovšem jsou i ti, a to zejména dámy, jež se rádi oblékají podle aktuální módy, která samozřejmě jde ruku v ruce s ročním obdobím. Proto se lidé uchylují k uklízení sportovních bot a přecházejí na teplejší, případně kotníkové. Ženy zase kupují kozačky či přímo v zimě sněhule.

Pokud tak jevíte vážný zájem o pořízení nových bot, existuje celá řada možností k jejich zakoupení. Jednou variantou je zajít do obchodu, tou druhou, a rozhodně pohodlnější, vybrat si nový přírůstek do vašeho šatníku z pohodlí doma, přes internet.

Například e-shop svetbot.cz nabízí mimo celé rozsáhlé řady sortimentu také to, že pokud vám boty náhodou nebudou, můžete je v klidu poslat zpět a zdarma vám budou vyměněny za správnou velikost. To samé poté platí i v případě poškození. Tato výměna je možná do třiceti dnů, což je dostatek času. Když už jsme nakousli téma poštovného, pokud utratíte více jak 1000 korun, tak nebudete platit poplatek za doručení balíku.

Pro dámy jsou nabízeny, mimo spousty dalšího, vysoké šněrovací sněhule Marco Tozzi či kozačky s nízkým podpatkem značky Rieker. Pánové si zase mohou zvolit například kožené šněrovací polobotky Bugatti, či zateplené tenisky Adidas Neo.

A pokud jste nedočkavými zákazníky a zboží chcete mít ihned, tak i zde je pro vás dobrá zpráva. Veškerý nabízený sortiment je na stránce svetbot.cz skladem a odesílán jen do 24 hodin od potvrzení objednávky, tudíž balík budete mít do tří dnů doma či na poště.

Ještě zbývá dodat, že jestliže jste k věcem zakoupeným přes internet nedůvěřivý, tak zde nemusíte. Klasickou záruční dobu lze navýšit i o jeden rok.INZERTNÍ SDĚLENÍ