iphone6

Nové iPhony se potýkají s problémy

„Buďme měřítkem kvality. Někteří lidé nejsou zvyklí na prostředí, kde se dokonalost očekává.“ Citát, který kdysi pronesl sám zakladatel společnosti AppleSteve Jobs. Nic však není dokonalé, tak už to bývá a možná je to dobře – svět by pak byl nudný. V každém případě se občas smůla snese i na produkty, které jsou obecně považovány za téměř bezchybné. Ano, mluvím teď o výtvorech společnosti Apple, které si zrovna jednou krizí procházejí.

První z problémů je softwarového rázu. Krátce po vydání iOS8 začali někteří uživatelé hlásit, že se u nich projevují problémy se slabší baterií a hlavně s nízkou přenosovou rychlostí Wi-Fi. To chtěl Apple opravit aktualizací následující, s číslovkou 8.0.1, ale když se daří, tak se daří. Tato aktualizace totiž způsobuje některým uživatelům závažný problém – populární Touch ID totiž nefunguje a dochází k zablokování přístupu k mobilní síti, takže na SMS, volání a mobilní data můžete zapomenout. Tomu se říka pech.Další problémy, které provází nové modely, jsou hardwarového rázu. Nové smartphony od Apple hojně využívají hliník (jakožto materiál těla), což neznamená pouze výhody. Hliník totiž není zrovna nejodolnější materiál a pokud se tato vlastnost spojí s úzkým tělem telefonu a zároveň velkou plochou, o problémy je postaráno. Stačí se blbě posadit a šup, z telefonu máte místo pravítka úhloměr.Ačkoliv iPhone není jediný telefon, který trpí „ohýbacími“ problémy, pochopitelně se na toto téma vyrojilo spoustu vtipů. Pár jsme pro vás vybrali níže.

1186008_10154649517050615_2928799419654462259_n
ByT-FwAIAAAwWr9
ByTRkueIgAAcKqu iphone6-flex-spoof
Zdroj: TV, TW


INZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.
  • Martynet

    Další dementní článek mafukující už teď splaskající bublinu.

  • http://apemobile.cz Miroslav Václavík

    Dobrý den. V čem konkrétně podle vás spočívá demence článku? A o bublinu se sice jedná, každopádně to, že firma, jež si zakládá na kvalitě a perfekcionismu, udělá dva velké kroky vedle, je minimálně úsměvné. Nikdo se pak internetu nemůže divit, že si z Apple dělá legraci.