AppStoreBanner

Novinka: Český Apple store je tu!

Ano je to tak! Společnost Apple spustila v noci z 18. na 19. září svůj online obchod. Na adrese store.apple.com/cz tak od dneška můžete najít veškerý druh zboží, který tato firma vyrábí. Počínaje všemi druhy iPodů, přes iPhone i iPad, až k MacBooku a iMacu.

Na tuto zprávu čekali čeští fanoušci této značky opravdu dlouhou dobu. Náhražkou jim dosud byli autorizovaní prodejci, jako iStyle a iWorld. Již teď je jisté, že se tento online obchod stane největším prodejcem těchto produktů. Lidé budou přeci raději nakupovat u samotného prodejce, než jen u autorizovaného.

Navíc tento obcho nabízí několik výhod, které konkurenční obchody nenabízí. Jde například o „Slevy Apple pro školství„, které platí pro studenty, rodiče, vysokoškoláky a dokonce i pro samotné pedagogy. Dále nabízí velmi zajímavou službu v podobě dárkového balení a možnosti nechat si na zadní kryt vašeho přístroje vyrýt laserem vzkaz, motto, jméno, či cokoliv jiného dle vašeho přání.

Dále nabízí také bezplatnou dopravu po celém území ČR nad 2950Kč. Ceny se tu příliš od ostatních prodejců neliší. I přesto je to však velmi dobrá zpráva pro každého jablíčkáře u nás. Teď jen stačí počkat na oficiální kamenný obchod s vlastními Apple Géniusy.INZERTNÍ SDĚLENÍ


 • http://www.sonyericssony.cz/ BrokenEgo

  Vždycky jsem měl za to, že App Store je označení pro obchod s aplikacemi na iTunes…

 • http://www.sonyericssony.cz/ BrokenEgo

  Komentáře se tady cenzurují? :)

 • http://apemobile.cz Miroslav Václavík

  Necenzurují :) Jen jsme nevěděli, jestli je to připomínka k tomu, abychom to opravili, nebo jestli je to připomínka kvůli tomu, aby tu byla… :)

 • http://apemobile.cz Miroslav Václavík

  Každopádně děkujeme za připomínku, vše jsme opravili. :)