cad

Novinka: CAD aplikace Autodesk Buzzsaw je po iPhonu dostupná i pro Android

Práce v CAD programech, kterou využijí architekti, projektanti, techničtí inženýři i řada dalších profesí, nebude zřejmě na chytrých telefonech a tabletech tou nejčastější činností, přesto se však určitě najdou uživatelé a situace, kdy by se mohla hodit.

To si uvědomuje i společnost Autodesk (mimochodem jeden z nejvýznamnějších producentů nejen CAD softwaru), která nyní pro Android začíná nabízet svůj program Buzzsaw. O co se jedná? Velmi jednoduše se jedná o program, který prostřednictvím synchronizace s cloudovým serverem umožní na telefonu či tabletu přistupovat ke svým projektům včetně návrhů, 3D modelů a dalších souvisejících informací. Až doposud tuto možnost měli pouze uživatelé stolních počítačů a zařízení s Apple iOS.

Nyní tedy mohou ke svým pracovním projektům vzdáleně přistupovat i uživatelé Androidu. Podporován je přístup k celé řadě funkcí a možností s tím, že nechybí ani možnost otevírat soubory AutoCAD, DWG a DXF. Veškeré úpravy provedené na mobilním zařízení jsou samozřejmě synchronizovány zpět na server.

Zdroj: www.androidpolice.comINZERTNÍ SDĚLENÍ