gametel

Novinka: Herní ovladač Gametel

Ať už patříte mezi náruživé hráče, nebo máte spojené hraní na svém smartphonu pouze s cestováním v hromadné dopravě, dávejte nyní dobrý pozor. Vývojáři ze společnosti Fructel totiž vytvořili zcela nový herní ovladač určený pro Android zařízení. Díky Gametelu se vám již nebude soused s Xperií Play posmívat, jelikož vy ho strčíte hravě do kapsy.

Gametel se k vašemu telefonu připojí pomocí bluetooth a díky tomu funguje jako bezdrátový ovladač. Ovšem držet v jedné ruce ovladač a v jedné smartphone je velmi neohrabané. A právě zde přichází na řadu dvě nastavitelné „pacičky“, díky kterým můžete připevnit jakýkoliv telefon přímo ke Gametelu. Nyní tak bude vypadat i váš smartphone téměř jako Xperia Play. Na praktickou ukázku se můžete podívat v tomto videu.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Gametel podporuje více než 50 her, ovšem každým dnem je tento seznam rozšiřován. Je jasné, že si s ovladačem prostě nikdy nezahrajete Fruit Ninja, nebo Angry Birds, ovšem třeba na závodní hry, jako je Asphalt 5, je Gametel jako stvořený, jelikož vám umožní sundat prsty z displeje a díky tomu můžete sledovat co se děje i ve spodních částech obrazovky. Gametel je k dostání za necelých 1500 Kč a plně nabitý vydrží celých 9 hodin. Dle nás je to ideální dárek pod stromeček.INZERTNÍ SDĚLENÍ