googleplus-640x250

Aktualizace: na iOS se dočkala aplikace Google+

Vcelku mladá sociální síť jejímž otcem je internetový velikán Google, se dočkala multiplatformity v podobě dostupnosti aplikace pro iOS již minulý rok. Nyní se dočkala obrovské aktualizace, která požitek z užívání aktualizace výrazně vylepšují.

Oproti aplikaci na Android se v moc věcech neliší, jsou zde však skutečnosti, které stojí alespoň z zmínku. V Googlu si opravdu vyhráli se vzhledem, jelikož vědí jak jsou uživatelé iOS zařízení na design vysazení. Dovedli jednotlivé grafické prvky téměř k dokonalosti.

Přibylo ucelené přidávání příspěvků. Posty, kterým dáte pověstné +1, což je obdoba tlačítka „To se mi líbí“, se teď budou zobrazovat podle těch, jenž mají od vás nejlepší hodnocení. Google konverzace mají snadné listování v historii.

Tohle je aplikace Google+ pro operační systém iOS v kostce, pokud o ní máte zájem, stáhněte si jí zde z appstoru.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

zdroj: googleblog.blogspot.comINZERTNÍ SDĚLENÍ


Jsem velkým IT fanouškem. Zajímají mě všechny věci, které se dějí v mobilním světě od technologií až po byznys. Rád zkouším nové věci, ale zatím jsem se vždy vrátil k Androidu.
  • martin

    Co to je za nesmysl? Google+ pro iOS vyšel už minulý rok… To co vyslo teď je jen aktualizace… Který amatér ten článek psal?